O nas

HeliPoland.com oferuje wykorzystanie helikopterów i ich wsparcie w wielu różnych aspektach. Zajmujemy się przede wszystkim szkoleniem pilotów helikopterów, sprzedażą, wynajmem oraz zapewnieniem najwyższej jakości obsługi technicznej tych maszyn.

Wynajem helikopterów – HeliPoland.com oferuje wynajem helikopterów różnego typu, począwszy od niewielkich dwuosobowych maszyn szkoleniowych poprzez helikoptery VIP przystosowane do usług air-taxi oraz organizacji lotów widokowych i imprez z wykorzystaniem helikoptera po maszyny przystosowane do wykonywania różnego rodzaju prac powietrznych.

Szkolenie na helikopter – w HeliPoland.com doświadczeni i oddani instruktorzy wykorzystują zoptymalizowane programy szkoleń, aby zapewnić połączenie przyjemnej nauki latania z lotniczym profesjonalizmem. Nasza oferta szkoleń lotniczych obejmuje zakres od poziomu pilota turystycznego do zawodowego z całą gamą różnego rodzaju uprawnień.

Sprzedaż helikopterów – HeliPoland.com oferuje helikoptery zarówno nowe jak i używane. Specjalizujemy się w sprzedaży helikopterów typu Robinson R 22, Robinson R 44, Robinson R 66, ale posiadamy doświadczenie oparte także o inne typy helikopterów, m. in. Bell, Eurocopter. Nasza sieć współpracowników pozwala na dostęp do zakupu i importu wielu typów helikopterów z całego świata, dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości praktycznych i finansowych.

Obsługa techniczna i zarządzanie helikopterem – HeliPoland.com przy optymalizacji kosztów bieżących eksploatacji helikoptera zapewnia utrzymanie idealnego stanu technicznego powierzonego nam sprzętu.

HeliPoland.com oferuje także wykorzystanie samolotów na potrzeby wynajmu. Z przyjemnością doradzimy jaki typ samolotu będzie najlepiej uzupełniał możliwości, które daje określony helikopter i pomożemy w jego konfiguracji. Często najlepszym rozwiązaniem jest łączony transport helikopterem i samolotem.