Wynajem śmigłowca

Myślisz o helikopterze, bo jest szybkim sposobem na pokonywanie przestrzeni? Wynajmij jeden z naszych śmigłowców, abyś Ty oraz Twoi pasażerowie mogli błyskawicznie pokonać setki, a nawet tysiące kilometrów. Potrzebujesz śmigłowca, aby szybko przemieścić się?

W Helipoland możesz wynająć śmigłowiec, który będzie do Twojej dyspozycji 24/7, wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Oferujemy śmigłowce różnego typu, pomagamy w zaplanowaniu najdogodniejszych dla Ciebie miejsc startu i lądowania. Korzystając ze śmigłowca możesz mieć pewność, że to najszybszy i najskuteczniejszy środek transportu.


Wynajem śmigłowców

Co oferujemy ?

 • loty biznesowe, tzw. powietrzna taksówka
 • loty rekreacyjne
 • loty zapoznawcze
 • loty dla operatorów filmowych i fotografów
 • loty usługowe (energetyka, gazownictwo)
 • wsparcie śmigłowca w organizacji zaręczyn w powietrzu, loty weselne, ślubne, udział śmigłowca w eventach lub różnego rodzaju imprezach sportowych, firmowych, a także lotów do kurortów wypoczynkowych.

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze konkurencyjne ceny wynajmu śmigłowców.

Wesele / ślub helikopterem

W najważniejszym dniu twojego życia nie może zabraknąć śmigłowca? Chcesz, aby było naprawdę ekscytująco? Z Helipoland możesz zamówić śmigłowiec i wzbogacić swoje zaręczyny, ślub i wesele o spektakularne, podniebne przeżycia, które uchwyci znakomity fotograf.Zaręczyny ze śmigłowcem

Chciałbyś zadziwić swoją wybrankę ekscytującymi zaręczynami? Wycieczka zaręczynowa śmigłowcem utkwi w jej pamięci na zawsze. Nasz śmigłowiec wyląduje tam, gdzie wskażesz. Może to być lądowanie na szczycie góry, nad brzegiem jeziora lub na polance w środku lasu. Wszystko odbędzie się według Twojego pomysłu.

Śmigłowcem na ślub i wesele
Nie ma bardziej niezawodnej i emocjonującej limuzyny ślubnej niż śmigłowiec. Z Helipoland możesz wynająć śmigłowca dla siebie, narzeczonej i wszystkich gości weselnych. Możemy sprawić, by na każdego w środku czekał szampan, kartki i prezenty. Stworzymy niezwykłą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci Twojej i zaproszonych gości.

Dlaczego warto wynająć śmigłowca w Helipoland?
Nie tylko wynajmujemy śmigłowce na zaręczyny, ślub i wesele, ale także współpracujemy ze znakomitymi fotografami, którzy uchwycą Wasze czarujące chwile na zawsze. Jeśli masz swój własny pomysł na wykorzystanie śmigłowca podczas zaręczyn, ślubu lub wesela, skontaktuj się z nami, a z pewnością go zrealizujemy.

Loty widokowe

Chcesz zobaczyć swoje otoczenie z niecodziennej perspektywy? Wybierz lot rekreacyjny z Helipoland. Będziesz mógł podziwiać świat z lotu ptaka, siedząc wygodnie na pokładzie śmigłowca. Odkryj na nowo urok swoich ulubionych miejsc, o dowolnej porze roku i dnia.Jakim śmigłowcem odbędzie się lot?

W Helipoland możesz sam wybrać śmigłowiec jakim chcesz polecieć. Może to być zwinny i niezwykle widokowy Robinson R44, który pomieści oprócz Ciebie także 2 pasażerów. Albo siedmioosobowy EC 130, lub jeden z dwóch pięcioosobowych śmigłowców: R66 lub EC 120.

Dokąd latamy?
Po wybraniu śmigłowca sam zdecydujesz, gdzie polecimy. Szczególnie emocjonujące są wycieczki helikopterem ponad szczytami wysokich gór. Dlatego polecamy loty rekreacyjne dookoła Tatr, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie.

Loty patrolowe

Loty usługowe z HelipolandSzybkość i wydajność zbierania danych przy pomocy śmigłowca jest niezwykła. Dzięki Helipoland szybko i skutecznie dokonasz skrupulatnej inspekcji obszarowej lub infrastruktury, bez względu na to jak rozległe mają być Twoje pomiary.

Co zyskasz dzięki lotom usługowym?
Przy pomocy śmigłowca zbierzesz dane o właściwościach zabudowy osiedlowej lub przemysłowej, o dzikich zwierzętach i cennej przyrodzie, dokonasz zabiegów agrolotniczych, oszacujesz szkody środowiskowe, dokonasz inspekcji linii elektroenergetycznych lub gazowych oraz wiele innych. Dostosujemy się do indywidualnych wymagań operatorów sieci lub firm potrzebujących śmigłowca w roli platformy powietrznej dla swojej aparatury.

Jakimi śmigłowcami wykonujemy loty usługowe?
Mogą to być zarówno najbardziej ekonomiczne śmigłowce tłokowe typu Robinson R44, jak również turbinowe, np. Eurocopter AS 350 (Airbus H 125) zdolne unosić nad ziemią dużą ilość sprzętu z więcej niż jednym operatorem na pokładzie.

Co oferujemy?

 • patrolowanie i diagnostyka linii elektroenergetycznych (zdjęcia wizualne i termowizyjne, rejestracja i skaning laserowy tras przebiegów linii, badanie zjawiska „KORONA”), wspomaganie budowy nowych linii energetycznych
 • budowa i aktualizacja systemów informacji przestrzennej (GIS)
 • świadczenie usług ratownictwa lub wspomagających ratownictwo (poszukiwanie wizualne lub z użyciem termowizji)
 • patrolowanie gazociągów oraz obiektów tworzących infrastrukturę przesyłu gazu
 • dokumentacja fotograficzna i filmowa obiektów przemysłowych, przyrodniczych lub zabytków
 • opryski upraw (zabiegi agrolotnicze) lub hałd (neutralizacja składów materiałów sypkich)
 • usługi dźwigowe
 • usługi przeciwpożarowe (operacje lotnicze przy użyciu tzw. bambi)

Heli adrenalina

Sprawdź swój sprzęt i wskocz do helikoptera. Poleć do najciekawszych miejsc, jakie przygotowała nam przyroda i zrób coś naprawdę ekscytującego. Bo Heli adrenalina to podwójna porcja adrenaliny.
Co to jest Heli adrenalina?Heli adrenalina jest wszystkim tym, co przygotowaliśmy dla miłośników sportów ekstremalnych i podwyższonej adrenaliny. Jeśli jesteś głodny ekstremalnych i nietypowych wrażeń, zapoznaj się z naszą ofertą.

Co przygotowaliśmy dla miłośników adrenaliny?

 • skoki spadochronowe ze śmigłowca (z uwagi na zdejmowane drzwi helikoptera skoki dostarczają dużej dawki adrenaliny jeszcze przed opuszczeniem pokładu śmigłowca)
 • loty na wyprawy górskie i wspinaczkę
 • loty na rajdy na kładach, skuterach wodnych lub śnieżnych
 • oglądanie rajdu WRC z pokładu śmigłowca
 • heli boarding i heli skiing [link do podstrony]