Czarter śmigłowców

Jako jeden z liderów w branży helikopterów/śmigłowców, oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi związane z charterem śmigłowców.

Czarter śmigłowców – Charter Helikopterów

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną w sposób komfortowy oraz bezpieczny zorganizować przelot śmigłowcem w wybrane przez siebie miejsce.

czarter helikoptera

Na czym polega czarter helikopterów?

Pod pojęciem czarteru, używanym powszechnie w żegludze, transporcie kolejowym oraz lotnictwie, rozumieć należy wynajem śmigłowca / helikoptera na własne potrzeby. Dotyczyć może statku powietrznego powierzanego czarterującemu wraz z załogą (pilotem oraz obsługą) lub bez niej. Możliwe są także warianty związane z powierzeniem helikoptera wraz z obsługą w dane miejsce na określony czas (tzw. time charter), albo też wyczarterowanie statku powietrznego na kilka rejsów wykonywanych w nieregularnych odstępach czasu.

Zalety skorzystania z charteru śmigłowców

Skorzystanie z usługi czarteru śmigłowców pozwala zaoszczędzić spore ilości czasu, jakie trzeba by było poświęcić na podróż przy wykorzystaniu tradycyjnych i konwencjonalnych środków transportu. Wynajem helikoptera zapewnia swobodę w podróżowaniu, uniezależniając od takich czynników zewnętrznych jak korki spowodowane chociażby niespodziewanym wypadkiem drogowym na wybranej przez nas trasie. Na tym jednak nie kończą się zalety opisywanej usługi.

Prestiż i komfort

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, oddając do dyspozycji naszych Klientów jedynie najbardziej komfortowe maszyny, za sterami których podczas wykonywanych przez nas szkoleń lotniczych i innych operacji zasiadają doświadczeni i sprawdzeni w każdych warunkach piloci. Załoga statku powietrznego zasugerowana przez nas lub wybrana przez Klienta przez cały lot dba o komfort swoich pasażerów, umożliwiając odprężenie się oraz poświęcenie uwagi innym czynnościom lub odpoczynkowi.

czarter smiglowca

Oszczędność czasu

Jak była już wyżej mowa, wybierając nasze usługi mogą Państwo być pewni, że poświęcą na podróż o wiele mniejsze ilości czasu, aniżeli w przypadku lotów rejsowymi liniami lotniczymi lub przejazdu samolotem. Decydując się na charter helikoptera omija się kolejki oraz czas oczekiwania na lot, nie ma też problemów związanych z opóźnieniami lotów lub zaginionym bagażem, a także przepełnieniem pokładu statku. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy w stanie podstawić w wybrane miejsce śmigłowiec w czasie nieprzekraczającym kilku godzin od złożenia zamówienia.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

W przeciwieństwie do czarteru samolotów i innych statków powietrznych, wybór helikopterów oraz śmigłowców daje o wiele większą możliwość wyboru miejsca, w którym nastąpić ma start lub lądowanie. Możliwe jest to w każdym miejscu, które dopuszczone zostało do użytku jako lądowisku, nie natomiast jedynie na lotniskach w rozumieniu prawa lotniczego. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddając do dyspozycji posiadane śmigłowce w terminie nieprzekraczającym kilku godzin od złożonego zamówienia. Dzięki temu charter śmigłowca okazać może się znakomitym wyborem w sytuacjach awaryjnych, kiedy zawiodły wcześniej wybrane środki transportu.

charter helikoptera