Loty widokowe

Chcesz zobaczyć swoje otoczenie z niecodziennej perspektywy? Wybierz lot rekreacyjny z Helipoland. Będziesz mógł podziwiać świat z lotu ptaka, siedząc wygodnie na pokładzie śmigłowca. Odkryj na nowo urok swoich ulubionych miejsc, o dowolnej porze roku i dnia.

Jakim śmigłowcem odbędzie się lot widokowy?

W Helipoland możesz sam wybrać śmigłowiec jakim chcesz polecieć. Może to być zwinny i niezwykle widokowy Robinson R44, który pomieści oprócz Ciebie także 2 pasażerów. Albo siedmioosobowy EC 130, sześcioosobowy AS350 lub jeden z dwóch pięcioosobowych śmigłowców: R66 lub EC 120.

Loty nad tatrami

Specjalność Helipoland – loty górskie – wyprawa R 44 dookoła Tatr

Dokąd latamy?

Po wybraniu śmigłowca sam zdecydujesz, gdzie polecimy. Szczególnie polecamy loty rekreacyjne dookoła Tatr (Zakopane, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska), z widokami na szczyty zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie. Latamy najczęściej na południu Polski m.in. we WrocławiuKrakowieKatowicachOpoluBielsko – Białej ale także m.in w Warszawie, Kielcach, Łodzi, Lublinie.

Dlaczego warto wybrać się na lot rekreacyjny?

Lot rekreacyjny to coś więcej niż zwykła wycieczka. Poznaj świat z innej perspektywy, spójrz z góry na rzeczy, które dotychczas widziałeś stąpając twardo na ziemi. Dzięki HeliPoland Twój lot widokowy nabierze całkiem innego wymiaru. Zobaczy znane miejsca, będziesz mógł zachwycić się pięknem terenu z widoku ptaka.

Kogo mogę zabrać na lot widokowy?

W zależności od śmigłowca na lot widokowy możesz zabrać od 2 do 7 osób. Pokaż swojej rodzinie, jak piękny jest obszar w którym na co dzień żyją. To może być naprawdę wyjątkowo przygoda dla Twoich dzieci, które cały rok będą wspominać rekreacyjny lot helikopterem.

lot widokowy z koszykarzami NBA

Marcin Gortat z kolegami NBA i śmigłowiec Eurocopter EC 130

Romantyczny lot widokowy helikopterem w nocy

Pragniesz zabrać swoją partnerkę na wyjątkową randkę, której nie zapomni do końca życia? Umów się na wieczorny lot śmigłowcem podczas zachodu słońca. Wieczorna pora umożliwia poznać urok miejsc zarówno przy świetle słońca, jak i obserwować ziemię oświetloną lampami i oświetleniem ulicznym. Nie zapominamy także o zachodzie słońca, który z podkładu helikoptera gwarantuje dodatkowe emocje.

Szkolenie nocne na śmigłowcu VFR noc

Kraków nocą z pokładu śmigłowca R 44

Skontaktuj się z nami, by zamówić swój lot rekreacyjny.