Air Taxi

To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się zupełnie niedostępne, w chwili obecnej jest na wyciągniecie ręki dla wszystkich zainteresowanych. Jako doświadczona firma lotnicza działając samodzielnie lub przy współpracy z operatorami lotniczymi oferujemy Państwu usługi w formule Air Taxi (taksówki powietrznej) wykonywane przez doświadczonych pilotów i operatorów helikopterów.

Air Taxi – taksówka powietrzna na zamówienie

Dysponujemy zapleczem personalnym, sprzętowym i partnerskim umożliwiającym podjęcie niemalże każdego zlecenia. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim tym Klientom, którzy cenią sobie najwyższej jakości standardy obsługi, poszukując jednocześnie prostego sposobu na szybkie i wygodne przemieszczanie się pomiędzy wybranymi punktami w kraju i na świecie. Niezależnie czy jesteś biznesmenem, który z uwagi na natłok obowiązków zawodowych oraz mnogość spotkań z kontrahentami i dostawcami, czy też chcesz jedynie zaoszczędzić sobie czas, jaki musiałbyś spędzić na podróży konwencjonalnymi środkami transportu, nasza usługa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

air taksówka

Taxi powietrzne – szybkość, komfort i bezpieczeństwo

Korzystając z usług w formule taksówki powietrznej nie musisz martwić się korkami na drodze oraz goniącymi Cię terminami. Jedyna Twoja aktywność ogranicza się do zamówienia taksówki helikoptera, a całą resztą zajmiemy się my: zapewnimy odpowiedni śmigłowiec, operator AOC lub pilot zorganizuje przelot na wybranej przez Ciebie trasie. Wykwalifikowana kadra obsługująca rejs lub pilot śmigłowca zapewni wyjątkowo szybki czas wykonania usługi. W tym czasie będziesz mógł odpocząć lub przygotować się na czekające Cię spotkania lub czynności.

air taxi

Zalety usług Air Taxi wykonywanych helikopterem

Większość komercyjnych przewoźników koncentruje się na wykonywaniu lotów z wykorzystaniem małych samolotów kursujących pomiędzy lotniskami umożliwiającymi ich bezproblemowy start oraz lądowanie. Świadczone w ten sposób usługi sprawdzają się znakomicie w przypadku zleceń obejmujących loty na standardowych trasach, wykorzystujące podstawowe porty lotnicze w kraju, których wykorzystanie często nie jest możliwe np. poprzez podmokłą nawierzchnię trawiastą lub brak dostępności paliw lotniczych.

Ląduj tam, gdzie nie mogą samoloty

Problemy zaczynają się wtedy, gdy w pobliżu miejsca, do którego będziesz chciał dotrzeć, nie będzie znajdować się odpowiednie lotnisko lub lądowisko. W zasadzie wykluczy to możliwość skorzystania z samolotów celem dotarcia do obranego przez Ciebie miejsca. Decydując się skorzystać z naszych usług w zasadzie pozbywasz się tego problemu. Udostępniane przez nas helikoptery umożliwiają lądowanie w znacznie większej ilości miejsc, aniżeli ma to miejsce w przypadku samolotów. Lądujemy wszędzie tam, gdzie pozwalają nam na to przepisy prawa, nie wyłączając także małych, prywatnych lądowisk, które założyć może każda osoba fizyczna, dysponująca odpowiednią nieruchomością.

taksówka powietrzna

 

Powietrzne taxi – szybko i sprawnie

Mamy świadomość tego, ile w dzisiejszych czasach znaczy wyczucie czasu i punktualność. Dlatego staramy się zagwarantować możliwie najkrótszy czas oczekiwania na udostępnienie odpowiedniego śmigłowca co pozwala na wykonanie usługi w deklarowanym przez nas czasie. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy w stanie zaaranżować lot w czasie wynoszącym do kilku godzin, w zależności od miejsca, z którego miałby nastąpić wylot naszego helikoptera. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jedynym ograniczeniem są dla nas niekorzystne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają bezpieczny przelot i lądowanie.

taxi air