Wedding in helicopter

Przede wszystkim gratulujemy nadchodzących zaślubin! I trzymamy kciuki za udane zaręczyny 😉

Lot ślubny w helikopterze lub niezapomniane zaręczyny są na wyciągnięcie ręki.

Twój dzień ślubu i zaręczyny będą jednymi z najważniejszych i niezapomnianych dni twojego życia, a kluczowym elementem zapewniającym płynność dnia i ekscytacje są ustalenia dotyczące transportu. Może planujesz tradycyjne wejście powozem konnym, limuzyną lub klasycznym Rolls Royce’em, ale co może być bardziej ekscytującego niż przybycie na wesele lub zaręczyny w helikopterem?

Zapewnimy mnóstwo czasu, aby umożliwić fotografowi robienie zdjęć wokół helikoptera przed odlotem, a jeśli chcesz, możesz również zorganizować więcej lotów po przylocie do miejsca docelowego dla gości.

Możemy zorganizować szampana, kwiaty i prezenty, które zostaną umieszczone w helikopterze gotowym dla pasażerów po ich przylocie. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania, po prostu zapytaj, a my dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić każdą Twoje życzenia.

Wyobraź sobie twarze przyjaciół i rodziny, gdy pojawiasz się za horyzontem i lądujesz przed nimi. Damy Ci mnóstwo czasu, aby uchwycić Twoje spektakularne przybycie na zdjęciach i filmach z weselnych albumów pamiątkowych oraz czas, aby nasze loty idealnie pasowały do Twojego harmonogramu.

Czy chcesz oświadczyć się swojej znaczącej osobie i nie jesteś pewien, co robić? Stwórz wspomnienie na całe życie dzięki wycieczce po helikopterze. Wyląduj na szczycie góry, w zacisznym jeziorze lub strumieniu, aby zadać pytanie w niezapomniany sposób.

Wyobraź sobie, że fotograf ślubny jedzie z tobą na szczyt góry, aby uchwycić wspomnienia ślubne! HeliPoland współpracuje z wybranymi fotografami ślubnymi, aby pomóc Ci stworzyć wyjątkowy dzień dla Ciebie i Twojego nowego partnera. Zrób wrażenie na przyjęciu weselnym i zabierz je w niewiarygodne miejsca na zdjęcia ślubne.

Zamów lot

Wszystkiego najlepszego!

W najważniejszym dniu twojego życia nie może zabraknąć śmigłowca? Chcesz, aby było naprawdę ekscytująco? Z Helipoland możesz zamówić śmigłowiec i wzbogacić swoje zaręczyny, ślub i wesele o spektakularne, podniebne przeżycia, które uchwyci znakomity fotograf.

Zaręczyny z udziałem śmigłowca

Chciałbyś zadziwić swoją wybrankę ekscytującymi zaręczynami? Wycieczka zaręczynowa śmigłowcem utkwi w jej pamięci na zawsze. Nasz śmigłowiec wyląduje tam, gdzie wskażesz. Może to być lądowanie na szczycie góry, nad brzegiem jeziora lub na polance w środku lasu. Wszystko odbędzie się według Twojego pomysłu. Zaręczyny, ślub i wesele z helikopterem można zorganizować w dowolnym miejscu w kraju.

Zaręczyny, ślub, wesele Helipoland

Śmigłowcem na ślub i wesele

Nie ma bardziej niezawodnej i emocjonującej limuzyny ślubnej niż śmigłowiec. Z Helipoland możesz wynająć śmigłowca dla siebie, narzeczonej i wszystkich gości weselnych. Możemy sprawić, by na każdego w środku czekał szampan, kartki i prezenty. Stworzymy niezwykłą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci Twojej i zaproszonych gości.

Dlaczego warto wynająć śmigłowca w Helipoland?

Nie tylko wynajmujemy śmigłowce na zaręczyny, ślub i wesele, ale także współpracujemy ze znakomitymi fotografami, którzy uchwycą Wasze czarujące chwile na zawsze. Jeśli masz swój własny pomysł na wykorzystanie śmigłowca podczas zaręczyn, ślubu lub wesela, skontaktuj się z nami, a z pewnością go zrealizujemy.

przeloty-helikopterem

Lot śmigłowcem organizujemy z dbałością o drobne szczegóły, które możecie Państwo zaaranżować z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami, aby Twój wielki dzień wzbogacić się o nadzwyczajne przeżycia. Dla oszacowania kosztów lotu ślubnego lub zaręczynowego potrzebujemy przede wszystkim następujących informacji:

1. Adresu miejsca, w którym miałby się odbyć lot – konieczne jest zapewnienie miejsca startu/lądowania śmigłowca, które pilot oceni na podstawie pinezki mapy google i ewentualnie dodatkowych zdjęć. Do lądowania śmigłowca potrzebna jest zgoda zarządzającego danym terenem oraz w przypadku miast powyżej 25 tys mieszkańców, zgoda burmistrza lub prezydenta miasta. 

2. Liczby pasażerów – czy oprócz pary młodej, w miejscu wesela chcieliby państwo zorganizować także loty widokowe dla gości. Na typowy lot śmigłowcem R 44 możecie zabrać swojego fotografa.

3. Planowanej daty – w sezonie letnim lot można potwierdzać z dużym wyprzedzeniem czasowym natomiast w pozostałych okresach planowanie odbywa się na podstawie prognoz pogodowych. W pierwszej kolejności należy zarezerwować dostępność śmigłowca, w drugiej kolejności czekamy na potwierdzenie odpowiednich warunków pogodowych.

4. Dodatkowych atrakcji – czy na pokładzie miałby znaleźć się np. szampan z kieliszkami i bukietem kwiatów. Koszt zorganizowania kwiatów i szampana przez Helipoland to 500 zł.

Koszt lotu będzie uzależniony od odległości od aktualnego miejsca bazowania najbliższego z naszych śmigłowców. Koszty użycia śmigłowca zaczynają się od 3600 zł, jest to koszt jednej godziny lotu. Cena może być atrakcyjniejsza przy wykorzystaniu kilku godzin lotu. Minimalna długość lotu zaręczynowego do opłacenia (z punktu A do punktu A) to 60 minut.